Universitas Alapítvány
free templates joomla

Fedezd fel Veszprémet!

Több alkalommal is megrendezésre került az Alapítvány gondozásában a Pannon Egyetem polgárai számára a Fedezd fel Veszprémet! városismereti séta és verseny. A helyismereti programon a résztvevők a város természeti, történelmi és kulturális értékeivel ismerkedtek.

A hallgatókból és egyetemi munkatársakból álló 2-4 fős csapatok egy térkép és egy feladatsor kíséretében járták be Veszprém kiemelten fontos városrészeit, felfedezve annak rejtett és kevésbé rejtett kincseit.  A kezdeményezést helyi kiállítóhelyek is támogatták.

2010.október 9-én 7 csapat, 2010. október 29-én magyar szakos hallgatók több csoportja, 2011. május 20-án 5 csapat vett részt a felfedezésben!