Universitas Alapítvány
free templates joomla

Sportösztöndíj

Sportösztöndíj Balogh Eszter számára a IX. Lábtoll-labda Világbajnokságon való részvételre

Balogh Eszter a Pannon Egyetem első éves műszaki menedzser szakos hallgatója, kitűnő sporteredmények birtokosa. Többszörös országos bajnok egyéni és csapat kategóriában is, csapatban Európa bajnok lábtoll-labda sportágban, 2016-ban és 2017-ben pedig a Magyar Válogatott tagja.

A Veszprémi Universitas Alapítvány 100.000 Ft-os sportösztöndíjjal támogatja Esztert, hogy részt vehessen a 2017. július 21-28. között Hongkongban megrendezésre kerülő IX. Lábtoll-labda Világbajnokságon.

Kvalifikált résztvevő országok: Kína, Hongkong, Makaó, Tajvan, Vietnam, Franciaország, Olaszország, Magyarország, Németország, Mongólia, India,Indonézia

Sok sikert és szép eredményeket kívánunk Eszternek!